wtorek, 6 września 2011

Orange Polska szuka klientów na Allegro ;)

Czy wiecie że ten operator handluje na Allegro? Jeśli nie, to się zdziwicie ;)
Skąd takie moje podejście do tego telekomu? Bo także kiedyś jak miałem Orange Go i nie doładowałem konta na czas, to zabierali złotówki z konta.Złodz.... Ehh.Moja opinia nie jest odosobniona, bo oto co inni klienci (w zdecydowanej mierze byli klienci) piszą o tym operatorze.
"synek przyszedł z płaczem ,że mu zabrało coś 12 zł.Okazało się ,że zabierają wszyskto z konta karty gdy ktoś się spóźni uzupęłnić."


"zalety: Zadnych zalet!!!!!
wady: Szukaja tylko jeleni"

"Nie reagują na reklamacje,odpisują brednie.Próbują wyłudzić jeszcze kary umowne.Odradzam najgorsza firma z nocnych koszmarów."

"Oszukują jak mogą, obsługa gorzej niż tragiczna"

"Umowa z orange była najgłupszą inwestycją w moim życiu!"

"Widzę, że nie jestem sam wśród oszukanych i zawiedzonych siecią Orżnij."

"wady: jest i ch tyle że nie wiem od czego zacząc!!!!"

"wady: ogulnie cala siec jest jedna wielką WADĄ"

"wady: sieć się drastycznie zmieniła na niekorzyść klientów. drogie pakiety ogólnie wszystko drogie."
Przytoczone opinie użytkowników Orange mówią same za siebie.I niech ostateczną opinią będzie ocena 1,51/5,00 (czyli tylko 21 % użytkowników Orange poleca tą sieć innym).

W każdym razie opinie opiniami, a życie toczy się dalej.I tak szukałem wczoraj telefonu na Świstaku i Allegro i coś zwróciło moją uwagę.Sprzedawca o nazwie OrangePolska.Zerknijcie sami.

Co sprzedaje ten aukcjoner? Samsung GalaxyS, Nokia E52, Nokia C3, Nokia N8, HTC Wildfire, Nokia C6.Wszystkie telefony po złotówce.Szok? Raczej nie.Bo telefon faktycznie jest za złotówkę, ale przedmiotem sprzedaży jest telefon oraz zawarcie umowy z operatorem na 36 miesięcy (3 lata!!!) z abonamentem miesięcznym w wysokości 69,90 zł lub 89,90 zł (dla Samsung i9000 GalaxyS).

Czyżby Orange zamiast naganiaczy w salonach szukał jel... klientów przez internet? Armia doradców i sieć salonów Orange/Tp już nie wystarczy?

Niech ktoś sobie policzy, ile przez te 3 lata zapłaci operatorowi Orange za telefon rzekomo za złotówkę.Za 3 lata ten telefon będzie złomem, a za tą kwotę moglibyście kupić sobie 3 wypasione telefony, co roku nowy.

Podsumowując.Spółce PTK Centertel (operator sieci Orange) nie łatwo będzie zmienić  opinię, jaką spółka wypracowała sobie przez lata.A Wy Polacy też nie bądźcie głupi i nie łaszczcie się na drogie telefony z GPSem i empetrójką, którym chcecie zaszpanować przed znajomymi jacy to nie jesteście bogaci i trendy.Pamiętajcie, że za takie wygody płacicie operatorowi po 50-60 złotych miesięcznie od łebka.A jest jeszcze choćby Play...   A Wy jakie macie opinie o tym operatorze?


0 komentarzy:

Prześlij komentarz