niedziela, 30 października 2011

Jak w nowym interfejsie Adsense sprawdzić zarobki od ostatniej płatności

W połowie listopada b.r. czeka nas przełączenie na nowy interfejs Adsense.W związku z tym warto poznać jego możliwości.

Na poniższym obrazku pokazujemy, jak w nowym interfejsie Adsense sprawdzić zarobki od ostatniej zrealizowanej płatności.

3 komentarzy:

Ilona pisze...

Bardzo mi brakuje tej funkcji "od ostatniej płatności" ze starego interfejsu. U mnie niestety nie ma tego co jest na zrzucie ekranowym :( Z resztą zdaje mi się, że to jednak nie jest dokładnie to o co nam chodzi. Tutaj są niewypłacone zarobki sprzed 1 października, a post został napisany 30 października więc nie wiadomo jaka jest sumaryczna niewypłacona kwota od ostatniej płatności do 30 października. Jeśli jestem w błędzie to mnie sprostujcie.
Pozdrawiam

Crystal lake pisze...

Witaj Ilona,

faktycznie masz rację.Tu są jedyne uwzględnione wszystkie zweryfikowane zarobki, czyli te które zostaną Ci na pewno wypłacone w takiej wysokości, jak tam pisze.Do tego należy dodać zarobki od 1 października do 30 października ale tu musisz pamiętać, że to są zarobki niezweryfikowane.A nie można sumować zarobków zweryfikowanych i niezweryfikowanych w Adsense gdyż jak wiesz, te ostatnie mogą się jeszcze zmienić.Weryfikacja zarobków za dany miesiąc przeprowadzana jest do 10 dnia następnego miesiąca.Wtedy też pojawiają się na koncie Adsense zweryfikowane zarobki za kolejny miesiąc.

Pozdrawiam

Ilona pisze...

Ja opracowałam własną procedurę jak wyświetlić zarobki od ostatniej płatności. Korzystam w tym celu z raportów skuteczności i ustawiam odpowiednio daty. Umieściłam ze zrzutem ekranowym to na moim blogu, pozwolę sobie dać linka: http://photoshop-porady.blogspot.com/2012/01/nowe-adsense-jak-wyswietlic-zarobki-od.html
Pozdrawiam
Ilona

Prześlij komentarz