piątek, 16 marca 2012

Google Adsense niewykrywalny skrypt klikera, CTR do 70 %, sprzedam

Czy wydalibyście 389 zł na skrypt klikera w reklamy Adsense, aby zarabiać kilkanaście razy więcej niż normalnie jako wydawca Adsense? Skrypt nie jest tani ale zwraca się po tygodniu, w dodatku sprzedający gwarantuje Ci to.


Z punktu widzenia Adsense jest to zwyczajne oszukiwanie systemu reklamowego Google, więc prędzej czy później czeka za to ban.Jeśli ktoś poważnie i długofalowo myśli o zarabianiu na Adsense, to stanowczo odradzam.

Skąd pomysł na autoklikera?
Jak mówią, potrzeba jest matką wynalazku.W tym wypadku leniwi ludzie i kombinatorzy oraz wstyd mówić, nieuczciwi wydawcy Adsense wpadli na genialny według nich pomysł, że można oszukiwać Google i kroić ich na kasę.
Stanowczo odradzałbym zakup takich skryptów, gdyż za dużo mniejsze "grzechy" są bany w Adsense, o czym można przeczytać w dziesiątkach postów na Forum Google Adsense.

Czy to się opłaca?
389 zł to nie mała kasa, można z niej zrobić większy pożytek np. zamawiając pisanie artykułów na bloga (zatrudniając copywritera) lub też zlecić zrobienie templatki na bloga.Za taką kwotę można też przez 1-3 miesiące zlecić pozycjonowanie swojego bloga.

Obalamy mit, czyli czego powinieneś się bać po zakupie skryptu
Skrypt jest dostępny na tej aukcji przez sprzedającego jurki22.

>Oferuję Państwu testowany niewykrywalny skrypt
A jak jednak Google wykryje nieprawidłowe kliknięcia i zamknie konto wydawcy, to czy zwróci Pan (jurki22) pieniądze za skrypt i napisze odwołanie że to Pana wina, bo sprzedawał Pan skrypt łamiący zasady Google Adsense?

>Skrypt został skonsturowany tak, aby imitował naturalne kliknięcia w reklamę
Nie ma Pan pojęcia, jak system Adsense kwalifikuje naturalne kliknięcia.Pod uwagę branych jest kilkadziesiąt czynników, w tym behawioralne.

>by nie podwajać klików z tego samego ip! (...) Sam decyduj kiedy powracajacy userzy znów mogą na Ciebie pracować ;)
Jeśli myśli Pan, że prawidłowe kliknięcia w Adsense są zaliczane tylko i wyłącznie na podstawie tego, czy pochodzą z unikalnych adresów ip to grubo się Pan myli.Najgorsze jest jednak to, że wydawcy Adsense którzy kupią ten skrypt są poważnie zagrożeni zbanowaniem konta.

>Robiłem testy i przy stronie około 30 - 40 unikalnych dziennie , przy najmniej wyśrubowanych ustawieniach wpada średnio 2 euro dziennie.
Uczciwy Wydawca Adsense który nic nie kombinuje nie ma żadnych szans, aby osiągnąć taki zarobek.

>Nie piszę tu o kwotach z kosmosu są to moje osobiste wyliczenia poparte faktami !
Oczywiście.Podejrzewam że wkrótce się spotkamy na forum Adsense, gdzie będzie Pan prosił o pomoc w wyjaśnieniu, dlaczego Pana konto Adsense zostało zablokowane.

>Inwestycja zwraca się po tygodniu, sam zadecyduj czy warto !
Gwarantuje to Pan? A co jeśli nie?

>Stronka została stworzona na poczatku miesiąca i podpięta pod stare konto adsense.
Takie statystyki może Pan wyrzucić do śmieci gdyż powszechnie wiadomo, że wielu wydawcom konta Adsense są blokowane dopiero przed pierwszą wypłatą.Czekamy zatem, aż zarobi Pan te 2400 zł ;)

Co można powiedzieć o stronkach, które korzystają z tego skryptu?

Przeraża mnie CTR wynoszący 50-80 % i eCPM dochodzący do 200 euro.Co to oznacza dla wydawcy, nie muszę chyba mówić.


Podsumowanie
Nie dajcie się nabrać.Jeśli kupicie ten skrypt, to nie dość że stracicie pieniądze, to jeszcze zablokują Wam konto Adsense.

Kopia aukcji Allegro z 16.03.2012 r. na Pastebin

0 komentarzy:

Prześlij komentarz