wtorek, 14 maja 2013

Reklamy Adsense obsługują język wietnamski

10 maja Google poinformowało, że reklamy Adsense potrafią już "czytać" treść w języku wietnamskim.

Oznacza to powiększenie zasięgu potencjalnych reklamodawców oraz powiększenie sieci partnerskiej Google. Przynosi to zyski całemu ekosystemowi Adsense. Jak podkreśla Adsense, otwarcie rynku wietnamskiego dla wydawców Adsense jest spowodowane dynamicznym rozwojem tego rynku oraz jego wielkim potencjałem. Tak więc obecnie Adsense obsługuje 36 języków, listę obsługiwanych języków w Google Adsense znajdziecie tu.

Jeśli jesteście wydawcami Adsense to pamiętajcie proszę, że umieszczanie reklam Adsense w witrynie która jest pisana w przeważającej części językiem spoza powyższej listy obsługiwanych języków Google Adsense jest niezgodne z zasadami tego programu.
Jako wydawcy Adsense możecie prowadzić witryny wielojęzykowe. Warunek jest taki, że wszystkie języki witryny muszą być obsługiwane przez Adsense. Natomiast system Adsense sam dobierze reklamy odpowiednie do języka witryny i/lub preferencji odwiedzającego. Dlatego tak ważne jest, aby robot Adsense znalazł na stronie odpowiednią ilość tekstu na stronie. Strony z obrazkami typu Kwejk nie bardzo nadają się do Adsense z powodu słabego dopasowania tematycznego reklam oraz mniejszej ilości reklamodawców w danej kategorii tematycznej.


0 komentarzy:

Prześlij komentarz