Niszczenie dokumentów

Oferujemy usługi trwałego i bezpowrotnego niszczenia dokumentów papierowych, elektronicznych, danych, kart bankomatowych, niszczenia dysków CD/DVD, dysków twardych, pamięci flash.

Dokumenty papierowe podlegają komisyjnemu spalaniu. Nośniki elektroniczne najpierw poddawane są działaniu silnego pola magnetycznego i elektrycznego, wilgoci, kurzu, wody, a następnie są poddawane rozdrabnianiu mechanicznemu do frakcji kilku mm. Niszczymy dyski twarde - posiadamy degausser, wykorzystujemy przy tym strumień plazmy do zamazywania informacji na nośnikach magnetycznych.

Jeśli natomiast są Państwo zainteresowani bezpowrotnym, 100% wykasowaniem danych znajdujących się na dysku HDD lub pamięci flash USB bez niszczenia nośnika danych, to dobrze trafiliście.
Posiadamy specjalne oprogramowanie nadpisujące sektory dysku twardego losowymi ciągami, najpierw ciągiem jedynek a później zer, i tak przez co najmniej 7 cykli, aż do 100. Po takim 7 krotnym zapisaniu dysku losowymi danymi macie Państwo 99,99% pewności, że starych danych nikt już nie odczyta. Oczywiście jest to możliwe w warunkach kosmicznych, ale labolatorium jakie jest do tego potrzebne posiadają tylko NASA, CIA i firmy zajmujące się odzyskiwaniem danych.

Cały proces niszczenia danych jest zakończony wypisaniem protokołu permanentnego zniszczenia danych.
Prosimy o kontakt, jeśli są Państwo zainteresowani zniszczeniem nośników z danymi, lub samych tylko danych.

0 komentarzy:

Prześlij komentarz