czwartek, 14 lipca 2022

Recenzja filmu X (2022 r.)

 Produkcja X to lekki thriller z elementami komedii i erotyki.

Z początku wygląda to na niskobudżetową produkcję, gdzie grupka młodych ludzi chciała osiągnąć szybki sukses finansowy kręcąc ...film porno. Jak to młodzi reżyserzy bez środków, trzeba coś pokazać nie mając nic, a dodatkowo zawojować Holywood.

W związku z powyższym wynajmują opuszczony dom na amerykańskich bezludziach, gdzie zamierzają nakręcić film. W pobliżu mieszka jedynie para wiekowych staruszków, która wynajęła im dom. Na początku wszystko układa się zgodnie z planem. Rozpoczynają się pierwsze ujęcia. Reżyser jest zadowolony z przebiegu spraw i niskich kosztów produkcji.

Jednak podczas pierwszej nocy zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Kamerzysta zaginął, nikt nie wie gdzie jest. Reżyserowi który idzie go szukać do stajni, przydarzają się nieludzkie rzeczy. Po jakimś czasie jedna z dziewczyn-aktorek idzie szukać swoich kolegów do domu staruszków. Jednak nikogo tam nie ma. Za to sam staruszek przychodzi do domu młodzieży prosić o pomoc w odszukaniu swej pani która ...zaginęła. Dodam, że staruszek przychodzi ze strzelbą która rzekomo ma chronić przed aligatorami. Tym samym wywabia ostatniego faceta z domu w którym słodko śpią pozostałe dziewczyny. Druga z dziewczyn budzi się w łóżku z 90-letnią staruszką. Po tym jak doznaje szoku, natychmiast wciąga kokainę. Z kolei ostatnia dziewczyna dociera na pomost przy jeziorze i zastaje tam staruszkę. To co się tam wydarzyło zostaje między nimi i ...aligatorami.

Podsumowując, budżetowa produkcja ale trzymie cały czas w napięciu, że obejrzałem film na raz.
0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi myślami.Spam nie będzie tolerowany.